Kim jesteśmy

Skarbnik Audyt to ponad 10 lat doświadczenia

Nasi eksperci prowadzą złożone audyty pomagając w zarządzaniu środkami budżetowymi, maksymalizując wyniki i pomagając dostosować procedury do obowiązujących przepisów prawa.

Działamy na rynku od 2009 roku. Zatrudniamy specjalistów od księgowości, prawa, finansów i bezpieczeństwa danych osobowych.

Współpracowaliśmy z dziesiątkami jednostek samorządu terytorialnego w różnych dziedzinach.

Mamy swoją siedzibę w Niepołomicach i koncentrujemy swoją pracę na obszarze południowej Polski.

Ochrona instytucji rządowych i samorządowych

Utrzymanie efektywności ekonomicznej może być trudne dla jednostek samorządu terytorialnego. Potrzebują one rozwiązań, które wymagają połączenia wiedzy z zakresu finansów, księgowości, systemów informatycznych i prawa.

Firma Skarbnik Audyt Doradztwo Finansowe i Gospodarcze to zaufany partner wspierający samorządy i przedsiębiorstwa. Zapewniamy bezstronne, solidne i fachowe doradztwo w zakresie gospodarki finansowej, podatków, audytu i RODO. 

Skorzystaj z rozwiązań naszej firmy. Dołącz do grona Klientów ceniących nasze doświadczenie i skuteczność w rozwiązywaniu swoich problemów.

Nasze wartości

Jakość

Jakość to odpowiedzialność. Koncentracja na jakości pomaga nam stać się zaufanym partnerem dla naszych klientów.

Zgodność z przepisami

Opracowujemy konkretne rozwiązania, zapewniające realne korzyści dla Klientów, oparte na aktualnych przepisach i interpretacjach.

Profesjonalizm

Dostarczamy usług konsultingowych łącząc doświadczenie z najnowszą wiedzą. Opracowujemy rozwiązania, które przetrwają próbę czasu.